-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку, згідно коду ДК 021:2015 : 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-001769-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
1 310 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
11
год
51
хв
53
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
faaeea3c963f4d1d8c8dca35b5d2013a
Внутрішній номер закупівлі:
30235075
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-001769-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42206328
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, місто Харків, Вулиця Гоголя,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Марина Коновалова +380631042822 gz04@zbutenergo.kharkov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 310 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 10:31 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 10:31 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 10:31 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 310 000.00 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку, згідно коду ДК 021:2015: 30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку