-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку, згідно коду ДК 021:2015 : 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Оголошено тендер
1 572 000.00
UAH
Номер:
6226f16683b146c1a403f4e7af6aa935
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-000701-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42206328
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, місто Харків, Вулиця Гоголя,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42206328
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, місто Харків, Вулиця Гоголя,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 572 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку, згідно коду ДК 021:2015 : 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Дата опублікування:
31.08.2026 09:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 572 000.00 UAH