• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Реагенти для Українського Референс-центру з клінічної лабораторної діагностики – ДК 021:2015 – 33690000-3 - Лікарські засоби різні (Фактор V дефіцитна плазма HemosIL – Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 – 56009 Чинник V зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020204 ФАКТОР ЗСІДАННЯ V); Фактор VII дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56014 Чинник VII зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020204 ФАКТОР ЗСІДАННЯ VII); Фактор VIII дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56021 Чинник VIII зсідання крові IVD (діагностика чинник), набір, аналіз утворення згустку / W0103020207 ФАКТОР ЗСІДАННЯ VIII); Фактор IX дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56031 Чинник IX зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020208 ФАКТОР ЗСІДАННЯ ІХ); Фактор Х дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56034 Чинник X зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020209 ФАКТОР ЗСІДАННЯ Х); Фактор XI дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56038 Чинник XI зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020210 ФАКТОР ЗСІДАННЯ ХІ); Фактор XII дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56043 Чинник XII зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020211 ФАКТОР ЗСІДАННЯ ХІІ); Інгібітор плазміна HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56104 Альфа-2-антиплазмін IVD (діагностика in vitro), реагент / W0103020501 A2-АНТИПЛАЗМІН); Фактор Вілебранда антиген HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56030 Антиген чинника VIII зсідання крові (антиген чинника Віллебранда) IVD (діагностика in vitro), реагент / W0103020215 ФАКТОР ЗСІДАННЯ ВІЛЛЕБРАНДА))

Країною походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

228 829.35 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
11
год
52
хв
07
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 8e1f60bbd6784a63b06ad87df08fe5ec
Внутрішній номер закупівлі: 30235087
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-001776-a   
Замовник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Контактна особа: Марина Якимчук +380442398773 tenderrobota@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 228 829.35 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 10:31 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 10:31 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 10:31 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 13:42

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴228 829.35 Реагенти для Українського Референс-центру з клінічної лабораторної діагностики – ДК 021:2015 – 33690000-3 - Лікарські засоби різні (Фактор V дефіцитна плазма HemosIL – Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 – 56009 Чинник V зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020204 ФАКТОР ЗСІДАННЯ V); Фактор VII дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56014 Чинник VII зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020204 ФАКТОР ЗСІДАННЯ VII); Фактор VIII дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56021 Чинник VIII зсідання крові IVD (діагностика чинник), набір, аналіз утворення згустку / W0103020207 ФАКТОР ЗСІДАННЯ VIII); Фактор IX дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56031 Чинник IX зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020208 ФАКТОР ЗСІДАННЯ ІХ); Фактор Х дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56034 Чинник X зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020209 ФАКТОР ЗСІДАННЯ Х); Фактор XI дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56038 Чинник XI зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020210 ФАКТОР ЗСІДАННЯ ХІ); Фактор XII дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56043 Чинник XII зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020211 ФАКТОР ЗСІДАННЯ ХІІ); Інгібітор плазміна HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56104 Альфа-2-антиплазмін IVD (діагностика in vitro), реагент / W0103020501 A2-АНТИПЛАЗМІН); Фактор Вілебранда антиген HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56030 Антиген чинника VIII зсідання крові (антиген чинника Віллебранда) IVD (діагностика in vitro), реагент / W0103020215 ФАКТОР ЗСІДАННЯ ВІЛЛЕБРАНДА))