• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Реагенти для Українського Референс-центру з клінічної лабораторної діагностики – ДК 021:2015 – 33690000-3 - Лікарські засоби різні (Фактор V дефіцитна плазма HemosIL – Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 – 56009 Чинник V зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020204 ФАКТОР ЗСІДАННЯ V); Фактор VII дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56014 Чинник VII зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020204 ФАКТОР ЗСІДАННЯ VII); Фактор VIII дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56021 Чинник VIII зсідання крові IVD (діагностика чинник), набір, аналіз утворення згустку / W0103020207 ФАКТОР ЗСІДАННЯ VIII); Фактор IX дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56031 Чинник IX зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020208 ФАКТОР ЗСІДАННЯ ІХ); Фактор Х дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56034 Чинник X зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020209 ФАКТОР ЗСІДАННЯ Х); Фактор XI дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56038 Чинник XI зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020210 ФАКТОР ЗСІДАННЯ ХІ); Фактор XII дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56043 Чинник XII зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020211 ФАКТОР ЗСІДАННЯ ХІІ); Інгібітор плазміна HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56104 Альфа-2-антиплазмін IVD (діагностика in vitro), реагент / W0103020501 A2-АНТИПЛАЗМІН); Фактор Вілебранда антиген HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56030 Антиген чинника VIII зсідання крові (антиген чинника Віллебранда) IVD (діагностика in vitro), реагент / W0103020215 ФАКТОР ЗСІДАННЯ ВІЛЛЕБРАНДА))

Оголошено тендер

244 847.40 UAH
Номер: 7b50c47a52a14196aa438e3a2d2c557b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-001886-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Замовник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Очікувана вартість: 244 847.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Реагенти для Українського Референс-центру з клінічної лабораторної діагностики – ДК 021:2015 – 33690000-3 - Лікарські засоби різні (Фактор V дефіцитна плазма HemosIL – Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 – 56009 Чинник V зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020204 ФАКТОР ЗСІДАННЯ V); Фактор VII дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56014 Чинник VII зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020204 ФАКТОР ЗСІДАННЯ VII); Фактор VIII дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56021 Чинник VIII зсідання крові IVD (діагностика чинник), набір, аналіз утворення згустку / W0103020207 ФАКТОР ЗСІДАННЯ VIII); Фактор IX дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56031 Чинник IX зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020208 ФАКТОР ЗСІДАННЯ ІХ); Фактор Х дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56034 Чинник X зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020209 ФАКТОР ЗСІДАННЯ Х); Фактор XI дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56038 Чинник XI зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020210 ФАКТОР ЗСІДАННЯ ХІ); Фактор XII дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56043 Чинник XII зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020211 ФАКТОР ЗСІДАННЯ ХІІ); Інгібітор плазміна HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56104 Альфа-2-антиплазмін IVD (діагностика in vitro), реагент / W0103020501 A2-АНТИПЛАЗМІН); Фактор Вілебранда антиген HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56030 Антиген чинника VIII зсідання крові (антиген чинника Віллебранда) IVD (діагностика in vitro), реагент / W0103020215 ФАКТОР ЗСІДАННЯ ВІЛЛЕБРАНДА))
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
НК 024:2023: 56009 Чинник V зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку
Дата опублікування: 31.08.2026 10:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума244 847.40 UAH