-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги сторонніх фахівців з правового спроводу щодо розміщення інформації про публічні за...×-
Послуги сторонніх фахівців з правового спроводу щодо розміщення інформації про публічні закупівлі згідно вимог Закону України "Про публічні закупівлі" з урахуванням Особливостей
- ID: UA-2026-08-31-013103-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246277
СЕЛИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ СЕЛИЩЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33246674ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цілодобове спостереження за системою пожежної сигналізації- ID: UA-2026-08-31-013102-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246276
АРХІВНИЙ ВІДДІЛ КОЛОМИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 38521356ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кнопка бічна СантехПласт- ID: UA-2026-08-31-013100-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246275
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГУРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44074511ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 44170000-2 — Плити, листи, стрічки та фольга, пов'язані з конструкці...×-
Код ДК 021:2015: 44170000-2 — Плити, листи, стрічки та фольга, пов'язані з конструкційними матеріалами. (Тактильний індикатор "Смуга" самоклеючий 270 мм ПЛА (Жовтий) ,Стрічка самоклеюча протиковзка 10м х50мм(Жовта),S Сигнальна жовта стрічка на двері 10мх 5см)
- ID: UA-2026-08-31-013099-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246274
Комунальна установа "Центр підтримки внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їх родин" Мелітопольської міської ради Запорізької області ЄДРПОУ: 45232330ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пароконвектомат з комплектом додаткового обладнання (ДК 021:2015 – 39310000-8: Обладнання...×-
Пароконвектомат з комплектом додаткового обладнання (ДК 021:2015 – 39310000-8: Обладнання для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-08-31-013101-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246273
ЛІЦЕЙ №46 ІМ.В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20834339ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні інструменти- ID: UA-2026-08-31-013098-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246272
Оболонський районний в місті Києві центр соціальних служб ЄДРПОУ: 23697423ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з технічного обслуговування пожежної сигналізації (заміна акумуляторних батарей 12...×-
Послуга з технічного обслуговування пожежної сигналізації (заміна акумуляторних батарей 12V 12Ah/20 Hr резервного живлення (2 шт.) ППКП "Варта 832" та акумуляторної батареї 12V 7,2Ah/Hr резервного живлення (1 шт.) БЖ 1230) м. Полтава, б-р Богдана Хмельницького, 20 (50410000-2)
- ID: UA-2026-08-31-013097-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246271
ПОЛТАВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №37 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 21052751ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності, складеної відповідно до Національних...×-
Послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності, складеної відповідно до Національних стандартів (положень) бухгалтерського обліку у форматі для подання до статистичних та контролюючих органів України та у електронному форматі XBRL на основі таксономії за 2025 рік
- ID: UA-2026-08-31-013092-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246270
КП "ЕЛУАШ" ЄДРПОУ: 03345018ДК 021:2015: 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 21:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів загал...×-
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти та педагогічних працівників: «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54) 9клас (у 6-ти частинах) (авт. Масол Л.М.) ( з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-08-31-013095-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246269
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ручка д/люка; Ручка дверна- ID: UA-2026-08-31-013094-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246268
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 4" ЄДРПОУ: 38337142ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Картопля столова- ID: UA-2026-08-31-013096-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246267
ЛІЦЕЙ № 2 СЕЛИЩА КРИЖОПІЛЬ КРИЖОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23107383ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 07:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт частини приміщень 4 поверху хірургічного корпусу будівля літера «№61»...×-
«Капітальний ремонт частини приміщень 4 поверху хірургічного корпусу будівля літера «№61» КНП «ВОКЛ ім. М.І. Пирогова ВОР» для улаштування ВАІТ №2 Клінічного центру Анестезіології та інтенсивної терапії за адресою: Вінницька область, Вінницький район, м. Вінниця, вул. Пирогова, 46 (Коригування 2)» НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2026-08-31-013093-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246266
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.І. ПИРОГОВА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02011031ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мобільна портативна зарядна станція MUST-2024OS 2000W/2560Wh- ID: UA-2026-08-31-013091-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246264
ТЕРНІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ГІРНИЧИЙ ЛІЦЕЙ ЄДРПОУ: 02541757ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 20:41)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засоби, деталізований код ДК 021:2015: 80522000-9 Навчал...×-
ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засоби, деталізований код ДК 021:2015: 80522000-9 Навчальні семінари Лот №1 «Надання комплексних послуг з організації та проведення серії навчальних тренінгів «Сортування відходів – кроки до чистого довкілля» для вчителів територіальних громад Надбужжя»
- ID: UA-2026-08-31-013090-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246263
Добротвірська селищна рада Шептицького району Львівської області ЄДРПОУ: 04374128ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення (код ДК 021:2015: 7226...×-
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення (код ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов'язані з програмним забезпеченням)
- ID: UA-2026-08-31-013088-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246262
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "КОРЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" КОРЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25894547ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -