-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пароконвектомат з комплектом додаткового обладнання (ДК 021:2015 – 39310000-8: Обладнання для закладів громадського харчування)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013101-a
Завершена
343 936.80
UAH з ПДВ
Номер:
968407e6a7924a87a755e910f647a237
Внутрішній номер закупівлі:
30246273
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013101-a
Замовник:
ЛІЦЕЙ №46 ІМ.В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20834339
-
Адреса:
79060, Україна, Львівська область, м. Львів, ВУЛИЦЯ НАУКОВА, будинок 90
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бігун Зоряна +380322638363 lisea46lviv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
343 936.80 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пароконвектомат з комплектом додаткового обладнання
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ШТЕРН-ХЕМІКО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34306849
-
Контактна особа:
Ваків Зоряна Богданівна 380322949701
-
Адреса:
Україна, 79031, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ., МІСТО ЛЬВІВ, ВУЛИЦЯ СТРИЙСЬКА, БУДИНОК 202
Ціна пропозиції
343 936.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 20:44
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
e41423baccdd4f5981016951a93549f1
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-013101-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ШТЕРН-ХЕМІКО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34306849
-
Адреса:
Україна, 79031, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ., МІСТО ЛЬВІВ, ВУЛИЦЯ СТРИЙСЬКА, БУДИНОК 202
Номер договору:
28/08
Сума договору:
343 936.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
286 614.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 20:44
Статус:
Підписаний