-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Пароконвектомат з комплектом додаткового обладнання (ДК 021:2015 – 39310000-8: Обладнання для закладів громадського харчування)
Оголошено тендер
343 936.80
UAH
Номер:
be1c0c6477d24d8382a7ab0f5a5a2b75
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015492-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ЛІЦЕЙ №46 ІМ.В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20834339
-
Адреса:
79060, Україна, Львівська область, м. Львів, ВУЛИЦЯ НАУКОВА, будинок 90
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЛІЦЕЙ №46 ІМ.В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20834339
-
Контактна особа:
Бігун Зоряна +380322638363 lisea46lviv@gmail.com
-
Адреса:
79060, Україна, Львівська область, м. Львів, ВУЛИЦЯ НАУКОВА, будинок 90
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
343 936.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пароконвектомат з комплектом додаткового обладнання (ДК 021:2015 – 39310000-8: Обладнання для закладів громадського харчування)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 20:24
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
підстави застосування виключення за пп.6 п.13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом
-
Дата публікації:
31.08.2026 20:24
Дата модифікації:
31.08.2026 20:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Пароконвектомат з комплектом додаткового обладнання
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.09.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяФранківський
Сума343 936.80 UAH