-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по забезпеченню участі працівників в вебінарі за темою: "Удосконалення систем...×-
Послуги по забезпеченню участі працівників в вебінарі за темою: "Удосконалення системи ціноутворення у будівництві. Кошторисні норми та нормативи. Настанови. Зміни до Настанов. Розрахунок кошторисів на будівельні роботи. Визначення вартості об'єкту будівництва, проектних, вишукувальних робіт та обстеження. Зміни. Перевірка кошторисної документації. Проектна документація. Експертиза проектів будівництва. Реалізація інновацій в програмних комплексах "АВК-5" та "АС-4". Електронна система у будівництві"
- ID: UA-2026-08-31-005603-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238900
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 26444970ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ємкість для іграшок (ДК 021:2015 - 44619000-2 Інші контейнери)- ID: UA-2026-08-31-005604-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238899
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту покрівлі гаражів літ. «К-1» за адресою: м. Дніпро- ID: UA-2026-08-31-005584-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238891
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Квіти. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV):03120000-8 - Продукція рослинництва, у тому числі...×-
Квіти. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV):03120000-8 - Продукція рослинництва, у тому числі тепличного
- ID: UA-2026-08-31-005590-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238890
Відділ культури, туризму, молоді та спорту Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 44153493ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо дизельне- ID: UA-2026-08-31-005599-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238888
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рамка (ДК 021:2015 39290000-1 Фурнітура різна)- ID: UA-2026-08-31-005598-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238887
Виконавчий комітет Трускавецької міської ради ЄДРПОУ: 04055914ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
овочі та фрукти- ID: UA-2026-08-31-005600-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238886
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою:...×-
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: вулиця Бучми, 6, місто Харків (код ДК 021:2015-45420000-7 Столярні та теслярні роботи)
- ID: UA-2026-08-31-005594-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238885
ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електророзподільні кабелі- ID: UA-2026-08-31-005597-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238883
Заклад дошкільної освіти №1 “Веселка” Красилівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 35582620ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК021:2015:15530000-2 "Вершкове масло" Масло солодковершкове 82,5%, фасуванн...- ID: UA-2026-08-31-005565-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238882
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільний шпиталь ветеранів" Одеської обласної ради" ЄДРПОУ: 01998555ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір- ID: UA-2026-08-31-005588-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238880
ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шина 215/75R17.5 (ДК 021:2015:34350000-5)- ID: UA-2026-08-31-005587-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238877
ВІДДІЛ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43976032ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (ремонт картоплечистки)- ID: UA-2026-08-31-005581-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238875
КП "Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс "Електронік-Рівне" Рівненської міської ради ЄДРПОУ: 31383192ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39370000-6 - Водопровідне обладнання- ID: UA-2026-08-31-005573-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238874
КП водоканалізаційне господарство "Ічень" Ічнянської міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 33380497ДК 021:2015: 39370000-6 Водопровідне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Касова стрічка (термопапір) 57мм/40м- ID: UA-2026-08-31-005578-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238873
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЯГОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЯГОТИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 01994422ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -