-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги по забезпеченню участі працівників в вебінарі за темою: "Удосконалення системи ціноутворення у будівництві. Кошторисні норми та нормативи. Настанови. Зміни до Настанов. Розрахунок кошторисів на будівельні роботи. Визначення вартості об'єкту будівництва, проектних, вишукувальних робіт та обстеження. Зміни. Перевірка кошторисної документації. Проектна документація. Експертиза проектів будівництва. Реалізація інновацій в програмних комплексах "АВК-5" та "АС-4". Електронна система у будівництві"
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005603-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 14:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 14:00)
15 600.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
21
год
10
хв
36
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
c7eaa5e9c1a5443db5f9ad6eed798f87
Внутрішній номер закупівлі:
30238900
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-005603-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
26444970
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лавор Олександр Олексійович 380502408071 lavor.oo@aem.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
15 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 13:41 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 13:41 - 08.09.2026 14:00
Період оскарження:
31.08.2026 13:41 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 13:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴15 600.00 Послуги по забезпеченню участі працівників в вебінарі за темою: "Удосконалення системи ціноутворення у будівництві. Кошторисні норми та нормативи. Настанови. Зміни до Настанов. Розрахунок кошторисів на будівельні роботи. Визначення вартості об'єкту будівництва, проектних, вишукувальних робіт та обстеження. Зміни. Перевірка кошторисної документації. Проектна документація. Експертиза проектів будівництва. Реалізація інновацій в програмних комплексах "АВК-5" та "АС-4". Електронна система у будівництві"