• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: вулиця Бучми, 6, місто Харків (код ДК 021:2015-45420000-7 Столярні та теслярні роботи)

Вид закупівлі - процедура закупівлі. З урахуванням положень постанови КМУ від 12.10. 2022 № 1178.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 09:00)

13 216.80 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
13
год
15
хв
02
сек
Гарантія - 390.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 4294995d029a4567bd0849ef89094390
Внутрішній номер закупівлі: 30238885
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-005594-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Євгенія Халіна 380577252660 khalinaea8030@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 13 216.80 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 13:43 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 13:43 - 15.09.2026 09:00
Період оскарження: 31.08.2026 13:43 - 12.09.2026 00:00
Аукціон: з 16.09.2026 11:34

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴13 216.80 Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: вулиця Бучми, 6, місто Харків (код ДК 021:2015-45420000-7 Столярні та теслярні роботи)