-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із забезпечення санаторно-курортними путівками осіб з інвалідністю внаслідок війни- ID: UA-2026-08-31-013384-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246557
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НАБУТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41066136ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Круг відрізний по металу 125 мм, круг відрізний по металу 230 мм, електроди та інше Код ДК...×-
Круг відрізний по металу 125 мм, круг відрізний по металу 230 мм, електроди та інше Код ДК 021:2015:14810000-2 Абразивні вироби.
- ID: UA-2026-08-31-013374-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246555
KНП"Ратнівська центральна районна лікарня" ЄДРПОУ: 01982991ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор і супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-013382-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246554
Кременчуцька гімназія № 2 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 41281069ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-08-31-013379-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246553
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Професійний засіб для видалення стійких забруднень з поверхонь «Білизна екстра» (тм Bilysn...×-
Професійний засіб для видалення стійких забруднень з поверхонь «Білизна екстра» (тм Bilysna)», 500мл , Професійний концентрований засіб для миття підлоги Білизна флор (тм Bilysna floor)», 5000мл, Білизна плямовивідник, 500мл (код ДК 021:2015 39830000-9 Продукція для чищення)
- ID: UA-2026-08-31-013381-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246552
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРУСКАВЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТРУСКАВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45582433ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею №20 Івано-Франківської міс...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею №20 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг),які навчаються на базі Ліцею №22 Івано-Франківської міської ради, що розташований за адресою:Україна, Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ, вул. Івана-Павла ІІ, 24
- ID: UA-2026-08-31-013376-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246550
ЛІЦЕЙ №20 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37794935ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокладки гігієнічні- ID: UA-2026-08-31-013375-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246548
ВИНОГРАДІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03190484ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання вхідних дверей металопластикових для заходів з енергозбереження- ID: UA-2026-08-31-013378-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246547
Селятинська сільська рада ЄДРПОУ: 04417814ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги спікера-театрального критика під час круглого столу: "Музичний вимір українсь...×-
Послуги спікера-театрального критика під час круглого столу: "Музичний вимір українського театру в часи війни: нові сенси, нова відповідальність", в рамках виконання гранту Українського культурного фонду для реалізації культурно-мистецького проєкту «Національний фестиваль «Схід Опера Фест - 2026», відповідно до Договору про надання гранту № 9EVE11-26258 від 01 червня 2026 року.
- ID: UA-2026-08-31-013373-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246546
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ІМЕНІ М.В.ЛИСЕНКА" ЄДРПОУ: 38385217ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Черніївського ліцею І...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Черніївського ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
- ID: UA-2026-08-31-013372-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246545
ЧЕРНІЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20562852ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярське приладдя за кодом ДК 021:2015:30190000-7 Офісне приладдя та устаткування різн...×-
Канцелярське приладдя за кодом ДК 021:2015:30190000-7 Офісне приладдя та устаткування різне
- ID: UA-2026-08-31-013368-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246544
Комунальний заклад "Центр надання соціальних послуг" Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 45555279ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (ізолента)- ID: UA-2026-08-31-013371-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246543
ЧЕРНІВЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ № 13 ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21431307ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-08-31-013369-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246542
ІЛЬКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ АГРОНОМІЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26242189ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по проведенню експертизи кошторисної частини проекту будівництва "Поточний ре...×-
Послуги по проведенню експертизи кошторисної частини проекту будівництва "Поточний ремонт частини коридору II поверху з облаштування санвузла для маломобільних груп населення, та сходових маршів будівлі комунального підприємства "Ратнівський центр первинної медичної допомоги" Ратнівської селищної ради по вулиці Європейська,64 смт.Ратне Ковельського району Волинської області"
- ID: UA-2026-08-31-013366-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246540
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РАТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" РАТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38485788ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Полотно сіткове вузлове поліамідне- ID: UA-2026-08-31-013367-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246539
КП "ЕЛУАШ" ЄДРПОУ: 03345018ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 12:00)
-