-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2026-08-31-007679-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240959
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ І МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 19467806ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці джинсові - 595 пар- ID: UA-2026-08-31-007670-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240954
ДКП "Луцьктепло" ЄДРПОУ: 30391925ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
41110000-3 Питна вода Питна вода бутильована для ПС 750 кВ Північного ТУОМ- ID: UA-2026-08-31-007666-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240950
ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
придбання запчастин для ремонту (аварійного, позапланового) автотранспорту, що у т.ч. заді...×-
придбання запчастин для ремонту (аварійного, позапланового) автотранспорту, що у т.ч. задіяний у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричинених збройною агресією російської федерації, а саме запчастини
- ID: UA-2026-08-31-007663-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240939
ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Запасні частини до вантажних та легкових автомобілів- ID: UA-2026-08-31-007609-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240938
Військова частина А4633 ЄДРПОУ: 26631896ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мережевий фільтр 5 метрів 5 розеток ЛЮКСЕЛ 4405- ID: UA-2026-08-31-007651-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240936
Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради ЄДРПОУ: 20908003ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі (Труба профільна)- ID: UA-2026-08-31-007661-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240935
Хмелівська сільська рада ЄДРПОУ: 04389035ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопрофіль- ID: UA-2026-08-31-007645-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240932
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 16:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: - 18320000-8 Бюстгальтери, корсети, підв’язки та подібні вироби (Бюстгалтер к...×-
ДК 021:2015: - 18320000-8 Бюстгальтери, корсети, підв’язки та подібні вироби (Бюстгалтер компресійний післяопераційний після маммопластики)
- ID: UA-2026-08-31-007626-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240931
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 18320000-8 Бюстгальтери, корсети, підв’язки та подібні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папір офісний А4- ID: UA-2026-08-31-007643-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240930
Військова частина 1471 ЄДРПОУ: 23311530ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з незалежної оцінки арештованого майна у виконавчому провадженні ВП № 76829484- ID: UA-2026-08-31-007644-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240929
Одеське міжрегіональне управління Міністерства юстиції України ЄДРПОУ: 45862901ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з позачергової технічної перевірки правильності роботи засобу обліку для усунення...×-
Послуги з позачергової технічної перевірки правильності роботи засобу обліку для усунення аварійної ситуації на мережі електропостачання гуртожитку №2, за адресою: м. Вінниця, вул. Сонячна, 2
- ID: UA-2026-08-31-007655-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240928
Вінницький національний аграрний університет ЄДРПОУ: 00497236ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування автобусів- ID: UA-2026-08-31-007642-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240927
Відділ освіти,молоді та спорту Іванівської селищної ради ЄДРПОУ: 44125214ДК 021:2015: 50113000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автобусівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів- ID: UA-2026-08-31-007630-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240926
КП Сокиряни-благоустрій ЄДРПОУ: 33094368ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Поточний ремонт (грейдерування) доріг в Бердихівському старостинському окрузі"- ID: UA-2026-08-31-007619-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240925
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -