-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металопрофіль
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007645-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:00)
160 589.52
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
22
год
50
хв
59
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d5e14ee7148f4f47a39970eb09a5d20e
Внутрішній номер закупівлі:
30240932
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007645-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, м. Хмельницький, вул. Шевченка, буд. 46
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Балицька Яна Ігорівна 0665994349 YBalytska@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
160 589.52 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:00 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:00 - 08.09.2026 16:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:00 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 15:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴160 589.52 Металопрофіль