-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопрофіль
Оголошено тендер
192 707.42
UAH
Номер:
0a750c1143be49e296a937a15b6f4f23
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-008654-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
192 707.42 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Металопрофіль
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 14:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Металопрофіль (профнастил)
Кількість
666.9 метр квадратний
Період постачання
до 20.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКПКВ 1002030 (субвенція)
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума192 707.42 UAH