• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: - 18320000-8 Бюстгальтери, корсети, підв’язки та подібні вироби (Бюстгалтер компресійний післяопераційний після маммопластики)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)

34 144.70 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
14
год
50
хв
36
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c2c18d31f509424b9b5f29696e6cc454
Внутрішній номер закупівлі: 30240931
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-007626-a   
Замовник: Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку"
Контактна особа: Едуард Оскольський +380506421030 eduard.oskolskyy@unci.org.ua https://unci.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 18320000-8 Бюстгальтери, корсети, підв’язки та подібні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 34 144.70 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:00 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:00 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:00 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 12:18

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴34 144.70 Бюстгальтер компресійний післяопераційний після маммопластики