-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: - 18320000-8 Бюстгальтери, корсети, підв’язки та подібні вироби (Бюстгалтер компресійний післяопераційний після маммопластики)
Оголошено тендер
36 534.83
UAH
Номер:
c6e9c3f4a88c465a9ce82130f99a88e2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-001654-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011976
-
Адреса:
03032, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Здановської Юлії, 33/43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011976
-
Адреса:
03032, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Здановської Юлії, 33/43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
36 534.83 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: - 18320000-8 Бюстгальтери, корсети, підв’язки та подібні вироби (Бюстгалтер компресійний післяопераційний після маммопластики)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
18320000-8 Бюстгальтери, корсети, підв’язки та подібні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
31.08.2026 09:59
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бюстгалтер компресійний післяопераційний після маммопластики
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума36 534.83 UAH