• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Папір офісний А4

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)

24 600.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
14
год
50
хв
53
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 24685f4e73fb42b89f2e55520d96e1e8
Внутрішній номер закупівлі: 30240930
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-007643-a   
Замовник: Військова частина 1471
Контактна особа: Клименко Юлія Ігорівна 380980117782 YKlymenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 24 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:00 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:00 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:00 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 12:28

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴24 600.00 Папір офісний А4