-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Граната ПІРО-5М імітаційно-тренувальна з активною чекою (типу РГД-5)- ID: UA-2026-08-31-001672-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235898
Військова частина А5100 ЄДРПОУ: 26642776ДК 021:2015: 24610000-3 Готові вибухові речовиниПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шнур мережевий- ID: UA-2026-08-31-002609-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235897
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕБЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04410976ДК 021:2015: 31310000-2 Мережеві кабеліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-08-31-002598-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235896
Гребінківський академічний ліцей Полтавської області ЄДРПОУ: 23548410ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого постачання холодної води- ID: UA-2026-08-31-002596-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235895
ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розчинник- ID: UA-2026-08-31-002603-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235893
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об'єкту "Капітальний ремонт в...×-
Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об'єкту "Капітальний ремонт вентиляційної системи будівлі №** в/м № ** Київська область"
- ID: UA-2026-08-31-002594-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235891
Київське квартирно-експлуатаційне управління ЄДРПОУ: 22991617ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розчинник- ID: UA-2026-08-31-002595-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235889
ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ТА НАВЧАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БУЖАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42959110ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир кисломолочний (код за ЕЗС ДК 021:2015 15540000-5 Сирні продукти)- ID: UA-2026-08-31-002593-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235888
Дошкільний навчальний заклад №3 м.Ічня Ічнянської міської ради Ічнянського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 26382387ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з ремонту та технічного обслуговування автонавантажувача Doosan Disd SD200N (серій...×-
Послуга з ремонту та технічного обслуговування автонавантажувача Doosan Disd SD200N (серійний номер DXCCWLCAKM0020249)
- ID: UA-2026-08-31-002589-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235887
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до транспортних засобів- ID: UA-2026-08-31-002591-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235886
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803595ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44170000-2 Плити,листи,стрічки та фольга,пов'язані з конструкційними матеріалами (сіт...×-
44170000-2 Плити,листи,стрічки та фольга,пов'язані з конструкційними матеріалами (сітка штукатурна) - придбання матеріалів , для проведення ремонтних робіт господарським способом
- ID: UA-2026-08-31-002590-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235885
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43966113ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-08-31-002579-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235883
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803595ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні, печиво (ДК 021:2015:15820000-2)- ID: UA-2026-08-31-002587-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235882
ВІДДІЛ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43976032ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Драбини- ID: UA-2026-08-31-002585-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235881
Державне підприємство «РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ» ЄДРПОУ: 01125809ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-08-31-002576-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235880
Липовецький ліцей №3 Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 21727539ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -