• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Оборонна закупівля
  • Без аукціону

Запасні частини до транспортних засобів

Завершена

0.00 без ПДВ
Номер: c9ab3d8277dc4ccdbcbfd9e8ea8a4c7d
Внутрішній номер закупівлі: 30235886
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-002591-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
Класифікатор ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака: Оборонна закупівля

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Щітка по металу торцева Д-65
Код ДК 021:2015: 44510000-8 Знаряддя
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Щітка по металу торцева Д-75
Код ДК 021:2015: 44510000-8 Знаряддя
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Щітка по металу торцева Д-85
Код ДК 021:2015: 44510000-8 Знаряддя
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
Ціна пропозиції 630.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:09
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: e4c1b4b091d747f9a91f52c5aec805fa
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-002591-a-a1
Постачальник: Оборонний постачальник
Номер договору: 2/22/5/2/1-83
Сума договору: 630.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Щітка по металу торцева Д-65: 180.00000 UAH без ПДВ
Щітка по металу торцева Д-75: 210.00000 UAH без ПДВ
Щітка по металу торцева Д-85: 240.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 20.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 20.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний