-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з ремонту та технічного обслуговування автонавантажувача Doosan Disd SD200N (серійний номер DXCCWLCAKM0020249)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-002589-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
81 096.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
18
год
20
хв
53
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
94974619cfa441c29e2cb5289c7f9f5c
Внутрішній номер закупівлі:
30235887
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-002589-a
Замовник:
Військова частина 2196
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321825
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Подільськ, ......
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ромашко Олег Володимирович 380486233867 tender2196@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
81 096.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 11:09 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 11:09 - 08.09.2026 12:00
Період оскарження:
31.08.2026 11:09 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:46
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴81 096.00 Послуга з ремонту та технічного обслуговування автонавантажувача Doosan Disd SD200N (серійний номер DXCCWLCAKM0020249)