-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Кріпильні деталі
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-002579-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
36a577da87a940adbbd882a0998af920
Внутрішній номер закупівлі:
30235883
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-002579-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08803595
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Саморіз для с/пан.
Кількість
1 штука
Період постачання
до 10.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Саморіз 4,8x19 мм білий
Кількість
1 пакунок
Період постачання
до 10.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Саморіз 4,8x19 мм сірий
Кількість
1 пакунок
Період постачання
до 10.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
1 381.24 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:08
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
dc0d9f6b8e9e41efb3e093db6a211450
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-002579-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
2/22/5/5-57/2026
Сума договору:
1 381.24 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Саморіз для с/пан.: 27.00000 UAH без ПДВ
Саморіз 4,8x19 мм білий: 680.00000 UAH без ПДВ
Саморіз 4,8x19 мм сірий: 674.24000 UAH без ПДВ
Саморіз 4,8x19 мм білий: 680.00000 UAH без ПДВ
Саморіз 4,8x19 мм сірий: 674.24000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
25.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний