-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік- ID: UA-2026-08-31-011937-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245213
Хмельницький заклад дошкільної освіти №47 «Дзвіночок» Хмельницької міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 26216022ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кошики квітів,живі квіти,букети.- ID: UA-2026-08-31-011934-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245211
Відділ соціального захисту населення Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 45880379ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання доріг комунальної власності по вул. Легоцького, м. Берегове, Бере...×-
Експлуатаційне утримання доріг комунальної власності по вул. Легоцького, м. Берегове, Берегівської міської територіальної громади
- ID: UA-2026-08-31-011935-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245210
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спеціалізований автомобіль «ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА»- ID: UA-2026-08-31-011931-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245208
ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 19:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Папір офісний, форматний: Папір для друк...×-
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Папір офісний, форматний: Папір для друку A4, 80 г/м2, 500 арк., білий)
- ID: UA-2026-08-31-011929-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245206
Ukraine's defense-industrial complex ЄДРПОУ: 99999999ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Урни для сміття та кадки вуличні для рослин (за кодом ДК 021:2015: 34920000-2 – Дорожнє об...×-
Урни для сміття та кадки вуличні для рослин (за кодом ДК 021:2015: 34920000-2 – Дорожнє обладнання) для благоустрою територій у рамках реалізації проєкту «Реконструкція частини елементів благоустрою «Зона громадського харчування» НК «Експоцентр України» по проспекту Академіка Глушкова, 1
- ID: UA-2026-08-31-011927-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245205
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Рукави пожежні напірні (Бюджет участі)- ID: UA-2026-08-31-011928-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245204
Виконавчий комітет Луцької міської ради ЄДРПОУ: 04051327ДК 021:2015: 44480000-8 Протипожежне обладнання різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 19:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети для стерилізації (універсальних)- ID: UA-2026-08-31-011925-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245203
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 25575049ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Демонтаж та встановлення кондиціонерів в кількості 6 шт.- ID: UA-2026-08-31-011923-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245201
Комунальне некомерційне підприємство "Вінницька міська клінічна лікарня "Центр матері та дитини" ЄДРПОУ: 25500212ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 44810000-1 Фарби- ID: UA-2026-08-31-011933-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245200
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобілів- ID: UA-2026-08-31-011911-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245199
УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20001473ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із забезпечення звуковим обладнанням, включаючи технічний супровід під час проведе...×-
Послуги із забезпечення звуковим обладнанням, включаючи технічний супровід під час проведення турніру з футболу серед ветеранів війни. За кодом ДК 021:2015:98110000-7 — Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій.
- ID: UA-2026-08-31-011920-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245198
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 42657144ДК 021:2015: 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організаційЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
(ДК 021:2015 код 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи) Відновлення трансформатора Т-4...×-
(ДК 021:2015 код 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи) Відновлення трансформатора Т-4 Київської ГЕС пошкодженого внаслідок збройної агресії Російської Федерації філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ПрАТ "Укргідроенерго"
- ID: UA-2026-08-31-011922-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245197
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Яйце куряче столове, категорія Вища (L), ДСТУ 5028, 1 шт- ID: UA-2026-08-31-011916-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245196
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ХОРОШЕВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ЄДРПОУ: 03189660ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із страхування орендованого нерухомого майна за адресою: м. Київ, Львівська площа,...×-
Послуги із страхування орендованого нерухомого майна за адресою: м. Київ, Львівська площа, 8
- ID: UA-2026-08-31-011912-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245193
БЮРО ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 44168316ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-