-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Рукави пожежні напірні (Бюджет участі)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011928-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 19:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 19:00)
121 666.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
23
год
15
хв
13
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
221a9fab5746444f85ce9d3c03083c5a
Внутрішній номер закупівлі:
30245204
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011928-a
Замовник:
Виконавчий комітет Луцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04051327
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, Луцьк, Україна, Волинська обл., м.Луцьк, вул.Богдана Хмельницького, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кучинський Андрій Євгенович 380332777916 TENDER@LUTSKRADA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
44480000-8 Протипожежне обладнання різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
121 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:46 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:46 - 08.09.2026 19:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:46 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 13:40
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴121 666.67 Рукави пожежні напірні (Бюджет участі)