-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Рукави пожежні напірні (Бюджет участі)
Оголошено тендер
146 000.00
UAH
Номер:
cd3170060e9d433798fb1d1f967457b4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014323-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Луцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04051327
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, Луцьк, Україна, Волинська обл., м.Луцьк, вул.Богдана Хмельницького, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Луцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04051327
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, Луцьк, Україна, Волинська обл., м.Луцьк, вул.Богдана Хмельницького, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
146 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Рукави пожежні напірні (Бюджет участі)
Примітки:
43025, Україна, Волинська область, Луцьк, Україна, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 19, орган місцевого самоврядування
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44480000-8 Протипожежне обладнання різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 17:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8110 - Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛуцьк
Сума146 000.00 UAH