-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети для стерилізації (універсальних)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011925-a
Завершена
2 462.25
UAH з ПДВ
Номер:
0ef3c0d6e4094ac0a7b0053e256dc932
Внутрішній номер закупівлі:
30245203
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011925-a
Замовник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25575049
-
Адреса:
33005, Україна, Рівненська область, М.РІВНЕ, ВУЛ. НЕБОЖИНСЬКОГО НАЗАРА БУД. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костянтин Лиморенко +380687584116 vrzz2022@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
2 462.25 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Крафт — пакети для стерилізації (універсальні) 75 х 150 РКВ, «ProSteril», 100 шт/уп, коричневі
Кількість
3 паковання
Період постачання
до 20.10.2026
Місце постачання
33005, Україна, Рівненська область, м. Рівне, 33005, м. Рівне, вул. Назара Небожинського, 23, Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
На карті
Крафт — пакети для стерилізації (універсальні) 100 х 200 РКВ, «ProSteril», 100 шт/уп, коричневі
Кількість
3 паковання
Період постачання
до 20.10.2026
Місце постачання
33005, Україна, Рівненська область, м. Рівне, 33005, м. Рівне, вул. Назара Небожинського, 23, Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
На карті
Крафт — пакети для стерилізації (універсальні) 200 х 300 РКВ, «ProSteril», 100 шт/уп, коричневі
Кількість
3 паковання
Період постачання
до 20.10.2026
Місце постачання
33005, Україна, Рівненська область, м. Рівне, 33005, м. Рівне, вул. Назара Небожинського, 23, Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕДБОКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45864713
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Бучанський р-н місто Буча вул.Матюшенка Михайла будинок 16-Г приміщення 93
Ціна пропозиції
2 462.25 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:47
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e772053f3e724b42934c038bf87dc60d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011925-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕДБОКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45864713
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Бучанський р-н місто Буча вул.Матюшенка Михайла будинок 16-Г приміщення 93
Номер договору:
464
Сума договору:
2 462.25 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 301.17 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 30.10.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 17:45
Статус:
Підписаний