-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів Рівненського ліцею № 2- ID: UA-2026-09-01-008085-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254885
КП Рівненський ліцей №2 Рівненської міської ради ЄДРПОУ: 21090415ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання для архіву- ID: UA-2026-09-01-008039-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254883
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945469ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб цільнозерновий- ID: UA-2026-09-01-008058-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254882
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Кузьминці Кунківської сільської ради ЄДРПОУ: 26234416ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина дров’яна непромислового використання, 1 групи, неколота- ID: UA-2026-09-01-008063-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254881
ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із перезарядки та ремонту вогнегасників- ID: UA-2026-09-01-008053-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254879
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ''ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ІВАНЕ-ПУСТЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ'' ЄДРПОУ: 44066008ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріальні цінності (Бензопила)- ID: UA-2026-09-01-008032-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254877
ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
звуковий комплект- ID: UA-2026-09-01-008036-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254876
КАЛУСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23922825ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інтерактивна панель 75 дюймів з мобільною стійкою 2D3D- ID: UA-2026-09-01-008056-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254872
ЧОРНОПОТОКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23805396ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з монтажу системи кондиціонування з урахуванням витратних матеріалів Виконавця- ID: UA-2026-09-01-008054-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254871
ДК 021:2015: 45331220-4 Встановлення систем кондиціонування повітряАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт з облаштування пандуса, за адресою: Хмельницька область, м. Нетішин, вул....×-
Поточний ремонт з облаштування пандуса, за адресою: Хмельницька область, м. Нетішин, вул. Незалежності 29/2
- ID: UA-2026-09-01-008048-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254870
Нетішинський міський краєзнавчий музей ЄДРПОУ: 21340415ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура . Лампа настільна- ID: UA-2026-09-01-008052-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254869
Комунальне некомерційне підприємство"Знам'янська міська лікарня ім. А.В. Лисенка" Знам'янської міської ради ЄДРПОУ: 01111227ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
коригування проектно-кошторисної документації з проведенням повторної експертизи кошторису...×-
коригування проектно-кошторисної документації з проведенням повторної експертизи кошторису проекту «Капітальний ремонт системи опалення 8 ДПРЧ 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Рівненській області за адресою м. Сарни вул. Європейська 41 (коригування)»
- ID: UA-2026-09-01-008046-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254868
5 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Рівненській області ЄДРПОУ: 38791081ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коронка побідитова- ID: UA-2026-09-01-008044-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254866
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 13711949ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
батарейка Duracell (для охоронної сигналізації Наумівського ліцею) (код ЄЗC ДК 021:2015 31...×-
батарейка Duracell (для охоронної сигналізації Наумівського ліцею) (код ЄЗC ДК 021:2015 31410000-3 - Гальванічні елементи)
- ID: UA-2026-09-01-008049-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254865
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради ЄДРПОУ: 41086985ДК 021:2015: 31410000-3 Гальванічні елементиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 98910000-5 Послуги міжнародних організацій та органів (Реєстрація участі в с...×-
ДК 021:2015 – 98910000-5 Послуги міжнародних організацій та органів (Реєстрація участі в системі МПВ FAPAS або еквівалент відповідно до програм)
- ID: UA-2026-09-01-008037-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254864
Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи ЄДРПОУ: 00699690ДК 021:2015: 98910000-5 Послуги міжнародних організацій та органівЗавершена -