-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина дров’яна непромислового використання, 1 групи, неколота
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-008063-a
Завершена
498 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
d77e9aa0ee7446b79ac64d5807235813
Внутрішній номер закупівлі:
30254881
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-008063-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ,МОЛОДІ,СПОРТУ,КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ВИШКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44075672
-
Адреса:
90454, Україна, Закарпатська область, Хустський р-н, селище Вишково, площа Центральна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ДЖУМЕЛЯ БЕАТРИСА ТИБЕРІЇВНА 380661262892 bea26@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
498 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова паливні твердолистяних порід
Кількість
100 метр кубічний
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
90454, Україна, Закарпатська область, Хустський р-н, селище Вишково, вул. Тиса, 7
На карті
Дрова паливні твердолистяних порід
Кількість
66 метр кубічний
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
90454, Україна, Закарпатська область, Хустський р-н, селище Вишково, вул. Велика, 53
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Бабурнич Іван Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3791803497
-
Адреса:
90436, Україна, Закарпатська область, Хустський р- н., с. Іза, вул. Нова, 9
Ціна пропозиції
498 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 15:17
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
eedebd1e4ec64ac38791953f823cedf9
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-008063-a-a1
Постачальник:
ФОП Бабурнич Іван Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3791803497
-
Адреса:
90436, Україна, Закарпатська область, Хустський р- н., с. Іза, вул. Нова, 9
Номер договору:
3Д
Сума договору:
498 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Дрова паливні твердолистяних порід: 3 000.00000 UAH без ПДВ
Дрова паливні твердолистяних порід: 3 000.00000 UAH без ПДВ
Дрова паливні твердолистяних порід: 3 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 16:30
Статус:
Підписаний