-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 98910000-5 Послуги міжнародних організацій та органів (Реєстрація участі в системі МПВ FAPAS або еквівалент відповідно до програм)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-008037-a
Завершена
630 583.20
UAH без ПДВ
Номер:
5e8c4231b5a6400cad65acca26fdd3b5
Внутрішній номер закупівлі:
30254864
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-008037-a
Замовник:
Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи
×
-
Код ЄДРПОУ:
00699690
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Донецька, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Телевна Людмила +0442433755 televnayaexpert@gmail.com https://vet.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
98910000-5 Послуги міжнародних організацій та органівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2026-08-21-010912-a, відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
630 583.20 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реєстрація участі в системі МПВ FAPAS або еквівалент відповідно до програм
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 28.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець ЗУЄВА СВІТЛАНА ВІКТОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2594109767
-
Контактна особа:
+380997150259
-
Адреса:
84291, Україна, Донецька область, Краматорський р-н селище Райське вул. Героїв Крут будинок 21
Ціна пропозиції
630 583.20 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 15:17
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
984edc2fd1fb4e05956321170634ddc2
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-008037-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець ЗУЄВА СВІТЛАНА ВІКТОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2594109767
-
Адреса:
84291, Україна, Донецька область, Краматорський р-н селище Райське вул. Героїв Крут будинок 21
Номер договору:
241
Сума договору:
630 583.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 15:15
Статус:
Підписаний