-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обладнання для архіву
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-008039-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
18 080.83
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
02
год
15
хв
14
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6fff59c17c53476491d9831546f109aa
Внутрішній номер закупівлі:
30254883
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-008039-a
Замовник:
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945469
-
Адреса:
04082, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Бережанська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Крамаренко +380632458373 s.kramarenko@dsns.gov.ua https://uz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
18 080.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 15:16 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 15:16 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 15:16 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 12:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴18 080.83 Обладнання для архіву