-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання для архіву
Оголошено тендер
21 696.99
UAH
Номер:
2d0f3b3e5a554b92adfcee7a532c888b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-010178-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945469
-
Адреса:
04082, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Бережанська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945469
-
Адреса:
04082, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Бережанська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
21 696.99 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Обладнання для архіву
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові прилади
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
01.09.2026 15:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума21 696.99 UAH