-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки спеціалістів: участь у семінарі "Конгрес для бухгалт...×-
Послуги з професійної підготовки спеціалістів: участь у семінарі "Конгрес для бухгалтерів бюджетних установ" (код ДК 021:2015:80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів)
- ID: UA-2026-08-31-012588-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245837
Відділ освіти, молоді та спорту Зноб-Новгородської селищної ради ЄДРПОУ: 41148056ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-08-31-012593-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245836
КЗ Копилівський ліцей Макарівської селищної ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 20610746ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Система резервного електроживлення будівлі навчального корпусу Відокремленого структурного...×-
Система резервного електроживлення будівлі навчального корпусу Відокремленого структурного підрозділу «Полтавський фаховий коледж нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» за адресою: м. Полтава, вул. Грушевського, 2-А, із використанням систем накопичення електроенергії, гібридного інвертора, електрощитового обладнання з послугами монтажу, пусконалагодження, введення в експлуатацію та підключення існуючого генератора ALMARAA 125
- ID: UA-2026-08-31-012590-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245835
ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 20:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стільці для вчителя ( Код ДК021:2015- 39110000-6 -Сидіння, стільці та супутні вироби і час...×-
Стільці для вчителя ( Код ДК021:2015- 39110000-6 -Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)
- ID: UA-2026-08-31-012584-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245831
Школа І-ІІІ ступенів № 213 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598765ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Вінницька область)- ID: UA-2026-08-31-012582-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245830
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція тваринництва та супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-012578-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245828
ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рафінована олія- ID: UA-2026-08-31-012579-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245827
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №7 "СОНЕЧКО" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317810ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012577-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245826
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Ремонт (реставраційний) покрівлі та перекриття адміністративної будівлі «А» комплексу буд...×-
«Ремонт (реставраційний) покрівлі та перекриття адміністративної будівлі «А» комплексу будівель за адресою: вул. Велика Перспективна, 33, м. Кропивницький»
- ID: UA-2026-08-31-012575-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245824
ДЕПАРТАМЕНТ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОДА ЄДРПОУ: 02228747ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021-2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукція (Цукор буряковий, кристалічний, білий, п...×-
ДК 021-2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукція (Цукор буряковий, кристалічний, білий, першої категорії, ДСТУ 4623)
- ID: UA-2026-08-31-012574-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245823
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ГЕНЕРАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 41220556ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортного засобу Ford Transit і супутнь...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортного засобу Ford Transit і супутнього його обладнання
- ID: UA-2026-08-31-012576-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245822
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект мультимедійного обладнання для навчальних кабінетів. Тип 3- ID: UA-2026-08-31-012571-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245821
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 03210000-6 Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-08-31-012570-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245819
ТЕРЕБЛЯНСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЛІЦЕЙ БУШТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38850870ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012567-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245818
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Зварювальні напівавтомати- ID: UA-2026-08-31-012224-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245817
Військова частина А5139 ЄДРПОУ: 26643103ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 10:43)
-