• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комплект мультимедійного обладнання для навчальних кабінетів. Тип 3

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

530 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
01
год
11
хв
22
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c00564ce01aa4c39b565c2caa96a97d7
Внутрішній номер закупівлі: 30245821
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012571-a   
Замовник: Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради Рівненської області
Контактна особа: Інна Цимбалюк +380989799533 innacimbaluk@icloud.com
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 530 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 19:03 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 19:03 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 19:03 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 14:49

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴530 000.00 Комплект мультимедійного обладнання для навчальних кабінетів. Тип 3