-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект мультимедійного обладнання для навчальних кабінетів. Тип 3
Оголошено тендер
636 000.00
UAH
Номер:
877ca29d1c874569bfa54f9693d5c00c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014642-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25318619
-
Адреса:
35200, Україна, Рівненська область, селище Демидівка, вул. Богдана Хмельницького, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25318619
-
Адреса:
35200, Україна, Рівненська область, селище Демидівка, вул. Богдана Хмельницького, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
636 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплект мультимедійного обладнання для навчальних кабінетів. Тип 3
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 18:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Комплект мультимедійного обладнання для навчальних кабінетів. Тип 3
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1276 - Реалізація заходів за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету) на створення сучасного освітнього простору
Адміністративно-територіальна класифікаціяДемидівка
Сума572 400.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1275 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету), на створення сучасного освітнього простору
Адміністративно-територіальна класифікаціяДемидівка
Сума63 600.00 UAH