• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Вінницька область)

Завершена

4 166.00 UAH без ПДВ
Номер: 1333de792706469db975b6d456a0702a
Внутрішній номер закупівлі: 30245830
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012582-a   
Замовник: Державна установа "Центр пробації"
Контактна особа: Вітринська Інна 380964662404 vin-probation@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 4 166.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Заправка картриджа БФП HP LaserJetPro M428
Код ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Кількість 4 погонний метр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 23400, Україна, Вінницька область, Муровані Курилівці, вул.Комарова,6 На карті
Заправка картриджа БФП Pantum M6550MW
Код ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Кількість 10 погонний метр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 23400, Україна, Вінницька область, Муровані Курилівці, вул.Комарова,6 На карті
Відновлення картриджа БФП HP LaserJetPro M428
Код ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Кількість 1 погонний метр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 23400, Україна, Вінницька область, Муровані Курилівці, вул.Комарова,6 На карті
Відновлення картриджа БФП Pantum M6550MW
Код ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Кількість 1 погонний метр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 23400, Україна, Вінницька область, Муровані Курилівці, вул.Комарова,6 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гончарук Володимир Петрович
Ціна пропозиції 4 166.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 19:04
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: dc20d09a40ec4cf2bdad9cdb321a77db
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-012582-a-a1
Постачальник: ФОП Гончарук Володимир Петрович
Номер договору: 44-З
Сума договору: 4 166.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Заправка картриджа БФП HP LaserJetPro M428: 250.00000 UAH без ПДВ
Заправка картриджа БФП Pantum M6550MW: 250.00000 UAH без ПДВ
Відновлення картриджа БФП HP LaserJetPro M428: 333.00000 UAH без ПДВ
Відновлення картриджа БФП Pantum M6550MW: 333.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 15:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір №44-З від 31.08.2026.pdf