-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Система резервного електроживлення будівлі навчального корпусу Відокремленого структурного підрозділу «Полтавський фаховий коледж нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» за адресою: м. Полтава, вул. Грушевського, 2-А, із використанням систем накопичення електроенергії, гібридного інвертора, електрощитового обладнання з послугами монтажу, пусконалагодження, введення в експлуатацію та підключення існуючого генератора ALMARAA 125
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012590-a
Термін постачання товару з послугами монтажу, пусконалагодження, введення в експлуатацію та підключення існуючого генератора ALMARAA 125: не пізніше 30 листопада 2026 року. Закупівля буде проводитися за рахунок коштів державного бюджету України по КЕКВ 3210, КПКВ 2201420.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 20:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 20:00)
2 112 750.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
14
год
45
хв
12
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
225a04c376704cb4b1c26400b69abc78
Внутрішній номер закупівлі:
30245835
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012590-a
Замовник:
Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" в особі Відокремленого структурного підрозділу "Полтавський фаховий коледж нафти і газу Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38324128
-
Адреса:
36021, Україна, Полтавська область, Полтава, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ізюмова Тетяна Миколаївна 0532638145 pkng@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 112 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 19:05 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 19:05 - 08.09.2026 20:00
Період оскарження:
31.08.2026 19:05 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 112 750.00 Система резервного електроживлення будівлі навчального корпусу Відокремленого структурного підрозділу «Полтавський фаховий коледж нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» за адресою: м. Полтава, вул. Грушевського, 2-А, із використанням систем накопичення електроенергії, гібридного інвертора, електрощитового обладнання з послугами монтажу, пусконалагодження, введення в експлуатацію та підключення існуючого генератора ALMARAA 125