-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Система резервного електроживлення будівлі навчального корпусу Відокремленого структурного підрозділу «Полтавський фаховий коледж нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» за адресою: м. Полтава, вул. Грушевського, 2-А, із використанням систем накопичення електроенергії, гібридного інвертора, електрощитового обладнання з послугами монтажу, пусконалагодження, введення в експлуатацію та підключення існуючого генератора ALMARAA 125
Оголошено тендер
2 535 300.00
UAH
Номер:
ae710b43db804178a6ee490168de798e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013957-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" в особі Відокремленого структурного підрозділу "Полтавськ фаховий коледж нафти і газу Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38324128
-
Адреса:
36021, Україна, Полтавська область, Полтава, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071100
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, Полтава, проспект Першотравневий, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 535 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Система резервного електроживлення будівлі навчального корпусу Відокремленого структурного підрозділу «Полтавський фаховий коледж нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» за адресою: м. Полтава, вул. Грушевського, 2-А, із використанням систем накопичення електроенергії, гібридного інвертора, електрощитового обладнання з послугами монтажу, пусконалагодження, введення в експлуатацію та підключення існуючого генератора ALMARAA 125
Примітки:
Закупівля проводиться для реалізації заходів, передбачених наказом МОН від 01.07.2026р. №1020
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 17:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписФінансування відповідно до наказу МОН від 01.07.2026р. №1020 "Про затвердження розподілу видатків розвитку за бюджетною програмою 2201420
Код класифікації видатківКПК-2026:2201420 - Підготовка кадрів закладами фахової передвищої освіти
Сума2 535 300.00 UAH