-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шина автомобільна згідно специфікації- ID: UA-2026-09-04-006471-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295206
БОБРОВИЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04061990ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пластмасові вироби- ID: UA-2026-09-04-006476-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295205
ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття (ямковий ремонт струменевим методом) по вул. Запорізьк...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття (ямковий ремонт струменевим методом) по вул. Запорізька в с.Лишня Фастів.район, Київ.область
- ID: UA-2026-09-04-006452-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295203
Бишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04362214ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання- ID: UA-2026-09-04-006318-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295200
Військова частина А4055 ЄДРПОУ: 26631979ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
котли Колві-200 в комплекті з газовим пальником та пультом керування- ID: UA-2026-09-04-006455-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295199
"ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ" ТИВРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44100483ДК 021:2015: 44621220-7 Котли для систем центрального опаленняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання- ID: UA-2026-09-04-006447-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295197
ВАШКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04417889ДК 021:2015: 50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021-2015: 09110000-3 — Тверде паливо «Вугілля кам'яне ДГ (50-100),- ID: UA-2026-09-04-006443-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295195
Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради ЄДРПОУ: 02221521ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці- ID: UA-2026-09-04-006446-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295194
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКО-СЕРВІС БУРШТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 44327692ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 66510000-8 – Страхові послуги (Майнові інтереси, що не суперечать закону і п...×-
ДК 021:2015 – 66510000-8 – Страхові послуги (Майнові інтереси, що не суперечать закону і пов'язані з відшкодуванням шкоди заподіяної життю, здоров'ю, майну третіх осіб під час експлуатації Страхувальником транспортних засобів – 66514110-0)
- ID: UA-2026-09-04-006451-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295193
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини для сільськогосподарської техніки- ID: UA-2026-09-04-006450-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295191
ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конверти не марковані (для службової кореспонденції) за ДК 021:2015 - 30190000-7 "Офі...×-
Конверти не марковані (для службової кореспонденції) за ДК 021:2015 - 30190000-7 "Офісне устаткування та приладдя різне"
- ID: UA-2026-09-04-006449-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295190
Львівська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 02910031ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту комп'ютерної та офісної техніки- ID: UA-2026-09-04-006442-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295189
Комунальний заклад загальної середньої освіти «Ліцей №15 імені Олександра Співачука Хмельницької міської ради» ЄДРПОУ: 22765625ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плівка- ID: UA-2026-09-04-006435-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295187
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ - СУМСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ДРАМИ ТА МУЗИЧНОЇ КОМЕДІЇ ІМ. М.С.ЩЕПКІНА ЄДРПОУ: 02225708ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки, ручки для дверей- ID: UA-2026-09-04-006440-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295186
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №4 ІМЕНІ МОДЕСТА ЛЕВИЦЬКОГО ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 26413952ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини до бензопили для благоустрою території (шина вінзор (45 см), котушка запалюванн...×-
Запчастини до бензопили для благоустрою території (шина вінзор (45 см), котушка запалювання, карбюратор, свічка запалювання, щеплення)
- ID: UA-2026-09-04-006424-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295184
Відділ культури і туризму Сухополов’янської сільської ради ЄДРПОУ: 43919550ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -