-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Конверти не марковані (для службової кореспонденції) за ДК 021:2015 - 30190000-7 "Офісне устаткування та приладдя різне"
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-006449-a
Закупівля проводиться відповідно до Порядку, визначеного постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (із змінами та доповненнями)
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 13:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 13:00)
40 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
18
год
26
хв
07
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f143a3b7ba7942d987cb0910087436f0
Внутрішній номер закупівлі:
30295190
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-006449-a
Замовник:
Львівська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
02910031
-
Адреса:
79005, Україна, Львівська область, Львів, ПРОСПЕКТ ШЕВЧЕНКА, будинок 17/19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пилипів Василь 380672789375 PYLYPIVVASYL0403@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
40 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 12:39 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 12:39 - 20.09.2026 13:00
Період оскарження:
04.09.2026 12:39 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴40 000.00 Конверти не марковані (для службової кореспонденції) за ДК 021:2015 - 30190000-7 "Офісне устаткування та приладдя різне"