-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конверти не марковані (для службової кореспонденції) за ДК 021:2015 - 30190000-7 "Офісне устаткування та приладдя різне"
Оголошено тендер
48 000.00
UAH
Номер:
0ed6b7b2300a4cd2827232529c8eb52a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-007722-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Львівська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
02910031
-
Адреса:
79005, Україна, Львівська область, Львів, ПРОСПЕКТ ШЕВЧЕНКА, будинок 17/19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Львівська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
02910031
-
Адреса:
79005, Україна, Львівська область, Львів, ПРОСПЕКТ ШЕВЧЕНКА, будинок 17/19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
48 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Конверти не марковані (для службової кореспонденції) за ДК 021:2015 - 30190000-7 "Офісне устаткування та приладдя різне"
Примітки:
Закупівля проводиться відповідно до порядку, визначеного Постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами та доповненнями для потреб Львівської обласної прокуратури
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.09.2026 12:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Конверт С5 (162 х 229 мм)
Кількість
4000 штука
Період постачання
до 05.10.2026
Конверт DL (220 х 110 мм)
Кількість
1000 штука
Період постачання
до 05.10.2026
Конверт В4, з крафт-паперу, з розширенням (250х353 мм)
Кількість
4000 штука
Період постачання
до 05.10.2026
Конверт С4 (229 х 324 мм)
Кількість
4000 штука
Період постачання
до 05.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2019:0901010 - Здійснення прокурорсько-слідчої діяльності, підготовка та підвищення кваліфікації кадрів прокуратури
Сума48 000.00 UAH