-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021-2015: 09110000-3 — Тверде паливо «Вугілля кам'яне ДГ (50-100),
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-006443-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
112 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
06
год
54
хв
29
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7421dff08b5f4e7eaffda657834bf453
Внутрішній номер закупівлі:
30295195
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-006443-a
Замовник:
Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221521
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, пл. Перемоги, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Антонюк +380936334911 natasha080389@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
112 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 12:39 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 12:39 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 12:39 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴112 000.00 Код ДК 021-2015: 09110000-3 — Тверде паливо «Вугілля кам'яне ДГ (50-100)