-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021-2015: 09110000-3 — Тверде паливо «Вугілля кам'яне ДГ (50-100),
Оголошено тендер
112 000.00
UAH
Номер:
f2f8b88f608d47de9c1dc9c4786fb8ba
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-006891-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221521
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, пл. Перемоги, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221521
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, пл. Перемоги, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
112 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021-2015: 09110000-3 — Тверде паливо «Вугілля кам'яне ДГ (50-100),
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
04.09.2026 11:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1080 - Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяФастів
Сума112 000.00 UAH