-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
котли Колві-200 в комплекті з газовим пальником та пультом керування
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-006455-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 14:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 14:00)
1 241 700.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
23
год
18
хв
03
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
fe095bf5dc2d4c8586184271629b0424
Внутрішній номер закупівлі:
30295199
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-006455-a
Замовник:
"ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ" ТИВРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44100483
-
Адреса:
23300, Україна, Вінницька область, смт Тиврів, вул.Тиверська, будинок 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Погорілий 380633793750 tsozu_tyvriv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44621220-7 Котли для систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 241 700.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 12:40 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 12:40 - 20.09.2026 14:00
Період оскарження:
04.09.2026 12:40 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 241 700.00 котли Колві-200 в комплекті з газовим пальником та пультом керування