-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт ноутбука- ID: UA-2026-09-02-006108-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264912
Вертіївська сільська рада Ніжинського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04414313ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання товарів для підтримки Збройних сил (Комутатор, маршрутизатор, точка доступу, моб...×-
Придбання товарів для підтримки Збройних сил (Комутатор, маршрутизатор, точка доступу, мобільний маршрутизатор)
- ID: UA-2026-09-02-006113-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264911
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 24910000-6 Клеї- ID: UA-2026-09-02-006118-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264909
ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сало свиняче, охолоджене, 3-5 см- ID: UA-2026-09-02-006103-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264908
11 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38043077ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень Львівського окружного адміністративного суду за адресою, м. Льві...×-
Поточний ремонт приміщень Львівського окружного адміністративного суду за адресою, м. Львів, вул. Чоловського, 2 (3,5 поверх)
- ID: UA-2026-09-02-006110-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264907
Львівський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35775334ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування футбольгного покриття на футбольному майданчику- ID: UA-2026-09-02-006112-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264906
КЗ Комунальний заклад "Полтавська дитячо-спортивна школа "Ворскла" імені І.І.Горпинка" ЄДРПОУ: 26400263ДК 021:2015: 77320000-9 Послуги з утримання спортивних полівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавички медичні латекс- ID: UA-2026-09-02-006105-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264904
ОЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ ЗДО ЄДРПОУ: 26509865ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з управління побутовими відходами (вивезення твердих побутових відходів)- ID: UA-2026-09-02-006097-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264903
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40108735ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям- ID: UA-2026-09-02-006101-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264902
КП "Сокільничанка" ЄДРПОУ: 35665078ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням- ID: UA-2026-09-02-006100-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264901
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний медичний спеціалізований центр" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01526394ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи (ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправи)- ID: UA-2026-09-02-006102-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264900
БАЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26508658ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція поліграфічна ( журнал обліку роботи в спортивній школі в кількості 50 шт.)- ID: UA-2026-09-02-006096-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264899
Хмельницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа "Динамо" ЄДРПОУ: 22987283ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести-набори для роботи на аналізаторах- ID: UA-2026-09-02-006089-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264895
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42326482ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вимірювання апаратів, вторинних ків і електропроводки до 1000В (ДК 021:2015 71630000-3 Пос...×-
Вимірювання апаратів, вторинних ків і електропроводки до 1000В (ДК 021:2015 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань)
- ID: UA-2026-09-02-006087-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264893
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОБАСАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43244977ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення діагностики транспортних засобів, код ДК 021:2015-71630000-3 «Послуги...×-
Послуги з проведення діагностики транспортних засобів, код ДК 021:2015-71630000-3 «Послуги з технічного огляду та випробовувань»
- ID: UA-2026-09-02-006080-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264890
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38435613ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-