-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція поліграфічна ( журнал обліку роботи в спортивній школі в кількості 50 шт.)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-006096-a
Завершена
1 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
313a7f01f74a40fdbe46956d4a8eb866
Внутрішній номер закупівлі:
30264899
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-006096-a
Замовник:
Хмельницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа "Динамо"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22987283
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, місто, Хмельницький вул.Короленка,8-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пилипчук Оксана Михайлівна +380677307264 duss_dynamo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 500.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
журнал обліку роботи в спортивній школі
Кількість
50 штука
Період постачання
02.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул. Короленка,8-Б
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство "Приватна друкарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31733903
-
Контактна особа:
Верхняцький Євген Вікторович 0382725343
-
Адреса:
29018, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул.Тернопільська, 17/2А
Ціна пропозиції
1 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 13:04
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
428b38cf23f64e35827ed25e25d19dc9
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-006096-a-a1
Постачальник:
Приватне підприємство "Приватна друкарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31733903
-
Адреса:
29018, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул.Тернопільська, 17/2А
Номер договору:
3247
Сума договору:
1 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 250.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
журнал обліку роботи в спортивній школі: 25.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
02.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний