• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з проведення діагностики транспортних засобів, код ДК 021:2015-71630000-3 «Послуги з технічного огляду та випробовувань»

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)

5 455.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
37
хв
09
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c2571830efbf498d8d3aae9a681f36d3
Внутрішній номер закупівлі: 30264890
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-006080-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Контактна особа: Олександр Витвіцький +380504541600 procurement.cdc.krop@gmail.com https://kr.cdc.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 5 455.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 12:58 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 12:58 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 12:58 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 13:35

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 455.67 Послуги з проведення діагностики транспортних засобів, код ДК 021:2015-71630000-3 «Послуги з технічного огляду та випробовувань»