-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення діагностики транспортних засобів, код ДК 021:2015-71630000-3 «Послуги з технічного огляду та випробовувань»
Оголошено тендер
6 546.80
UAH
Номер:
30b8cde82a3542b58f96181f3ad325d9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-007361-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38435613
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, вулиця Тобілевича, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38435613
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, вулиця Тобілевича, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 546.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з проведення діагностики транспортних засобів, код ДК 021:2015-71630000-3 «Послуги з технічного огляду та випробовувань»
Примітки:
Закупівля проводиться відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.09.2026 12:39
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуга з проведення діагностики автомобіля ВАЗ 21043, ВА 1786 АІ
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуга з проведення діагностики автомобіля Lifan 520 GX, ВА 8161АМ
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301040 - Громадське здоров'я та заходи боротьби з епідеміями
Сума6 546.80 UAH