• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з управління побутовими відходами (вивезення твердих побутових відходів)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 08:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 08:00)

1 875.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
12
год
36
хв
55
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 1560f3935a82406991cfaa9ca73ab341
Внутрішній номер закупівлі: 30264903
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-006097-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Миколаївській області
Контактна особа: Олена Морева +380512531269 moreva7@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 875.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 12:59 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 12:59 - 18.09.2026 08:00
Період оскарження: 02.09.2026 12:59 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:33

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 875.00 Послуги з управління побутовими відходами (вивезення твердих побутових відходів)