• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з управління побутовими відходами (вивезення твердих побутових відходів)

Оголошено тендер

2 250.00 UAH
Номер: 1c31d5bc326d46f79cc3a9132ead77cc
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-007535-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Національної поліції в Миколаївській області
Замовник: Головне управління Національної поліції в Миколаївській області
Очікувана вартість: 2 250.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з управління побутовими відходами (вивезення твердих побутових відходів)
Примітки: Закупівля проводиться для потреб об’єкту розташованого в с-щі Єланець, Вознесенського району, Миколаївської області.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 02.09.2026 12:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума2 250.00 UAH