-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування (55321000-6 – Послуги з готування їжі) (послуги з органі...×-
Послуги з організації харчування (55321000-6 – Послуги з готування їжі) (послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Косівської міської ради) 10 лотів
- ID: UA-2026-08-31-013538-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246712
Відділ освіти Косівської міської ради ЄДРПОУ: 44131768ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плінтус підлога 2.5 м- ID: UA-2026-08-31-013532-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246706
НОВОЛЮБОМИРСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) ЗАГАЛЬНОГО ТИПУ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25314751ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Серверне обладнання за кодом ДК 021:2015 - 48820000-2 – Сервери- ID: UA-2026-08-31-013530-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246705
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 40600473ДК 021:2015: 48820000-2 СервериПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 23:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі: Огірок, помідори (томати) свіжі польові, перець солодкий свіжий, подовженої форми,...×-
Овочі: Огірок, помідори (томати) свіжі польові, перець солодкий свіжий, подовженої форми, баклажани, код ДК 021:2015: 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи.
- ID: UA-2026-08-31-013531-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246704
Вознесенський професійний ліцей ЄДРПОУ: 05537259ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері охорони здоров’я різні- ID: UA-2026-08-31-013529-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246703
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6" ЄДРПОУ: 25375178ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
гречка,рис,булгур,пшенична крупа,пшоно,борошно,перловка код ДК 021:2015:15610000-7-Продукц...×-
гречка,рис,булгур,пшенична крупа,пшоно,борошно,перловка код ДК 021:2015:15610000-7-Продукція борошномельно-крупяної промисловості
- ID: UA-2026-08-31-013528-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246702
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ ВОРОНЬКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ ВОРОНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22203212ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власно...×-
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах асфальтобетонного покриття пневмоструменевим методом вулиця Шатрищанська від будинку №88 до будинку №94 м. Коростень Житомирської області
- ID: UA-2026-08-31-013527-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246701
Комунальне виробничо - господарське підприємство ЄДРПОУ: 03364889ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з харчування (кейтеринг) для проведення третьої регіональної зустрічі зацікавлених...×-
Послуги з харчування (кейтеринг) для проведення третьої регіональної зустрічі зацікавлених сторін, ДК 021:2015 (CPV): 55520000-1 Кейтерингові послуги, в рамках реалізації Проєкту “Новий підхід до розкриття експортного потенціалу місцевої економіки в умовах невизначеності (акронім - Lead EXPORT)”, Програма Interreg Europe 2021-2027, номер проєкту 03C0813.
- ID: UA-2026-08-31-013525-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246698
УСТАНОВА "АГЕНЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 41688098ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-08-31-013523-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246697
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
макарони- ID: UA-2026-08-31-013522-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246696
Поворська сільська рада Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 04334057ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричне приладдя- ID: UA-2026-08-31-013521-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246695
Київський державний музичний ліцей імені М.В. Лисенка ЄДРПОУ: 02214219ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування газопроводів та споруд на них- ID: UA-2026-08-31-013519-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246693
АРХІВНИЙ ВІДДІЛ КОЛОМИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 38521356ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комутатор Cisco С9300-24-Т-А- ID: UA-2026-08-31-013516-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246692
в/ч А1349 ЄДРПОУ: 08174283ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 22:40)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт пішохідної доріжки від вул. Сонячна до траси Р-51 вул. Харківська за адре...×-
Поточний ремонт пішохідної доріжки від вул. Сонячна до траси Р-51 вул. Харківська за адресою : с. Вербки, Павлоградського району ,Дніпропетровської області».
- ID: UA-2026-08-31-013517-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246690
Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 40210149ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пістолет для монтажної піни, піна та інше (ДК 021:2015 44420000-0 Будівельні товари)- ID: UA-2026-08-31-013509-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246689
KНП"Ратнівська центральна районна лікарня" ЄДРПОУ: 01982991ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -