-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Серверне обладнання за кодом ДК 021:2015 - 48820000-2 – Сервери
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013530-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 23:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 23:00)
7 125 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
09
год
04
хв
31
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f3950ddf33f34ddf9216b06cb60fac6d
Внутрішній номер закупівлі:
30246705
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013530-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40600473
-
Адреса:
65107, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ КАНАТНА, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Юрій Душейко +380965447392 dusheikoyuriy@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 125 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 22:39 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 22:39 - 08.09.2026 23:00
Період оскарження:
31.08.2026 22:39 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 14:12
Замовники торгів
Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
Обласний інформаційно-аналітичний центр
Обласний інформаційно-аналітичний центр
UA-EDR 25053256
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 125 000.00 Серверне обладнання за кодом ДК 021:2015 - 48820000-2 – Сервери